>

Same lazer

Shitje

14,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Same lazer esht ngjendje shum tmir shitet per arsye mos perdorimi. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit; 0684647938
Çmimi: 14,000 EUR

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 830
1742 Shikime

Detajet e njoftuesit

Oltjan (5)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Same lazer

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu