>

Shitet vile 4-kateshe

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepi banimi 4 kateshe, me nje siperfaqe 400 m2 e rrethuar me avlli dhe dyqan 200m2 ne qender te qytetit. Shtepia ka 10 dhoma dhe e mobiluar teresisht, uji dhe dritat jane 24 ore. Toka eshte me certifikate pronesie te rregullt, me lulishte dhe garazhd. Çmimi eshte i diskutueshem. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0695774855. Ju mirepresim.
   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidhni T
Zona ose lagjja Librazhd
Viti i ndërtimit P
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 832
2478 Shikime

Detajet e njoftuesit

Vito (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet vile 4-kateshe

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu