>

Shitet objekt 3-katesh

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet objekti 3-katesh me hipotekë, 2 katet e parë janë lokale të kompletuara, kati i 3 eshte shtëpi e rregulluar dhe me kushte bashkëkohore . Secili nga katet është nga 90 m2 dhe 51m2 oborr. Shtëpia ka pamje fantastike nga lumi shkumbin, me 2 ballkone, taracë , banjo e bollshme dhe me ndriçim natural, garazh i mbyllur për makinën. Çmimi është shumë i leverdisshëm dhe vetëm për një periudhë të shkurtër. Të gjithë të interesuarit të kontaktojnë në numrin e cel: 0698796207. Adresa: Në hyrje të qytetit të Librazhdit, pranë urës së vjetër.
   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidhni Me 3 kate
Zona ose lagjja Librazhd
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 833
1766 Shikime

Detajet e njoftuesit

Edi. (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet objekt 3-katesh

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu