>

Shitet shtepi 2- kateshe ne Librazhd

150,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepi banimi 2 kateshe me siperfaqe 105m2, ne qytetin e Librazhdit, me ambjent per biznes dhe garazh automjeti. Shtepia ka 3 dhoma e cila eshte me solete dhe e projektuar per tre kate eshte me dokumenta te rregullta dhe ndodhet afer stacionit te trenit afer rruges nacionale. Çmimi eshte 150000 euro i diskutueshem. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0692507679. Ju mirepresim.
Çmimi: 150,000 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidhni M
Zona ose lagjja Librazhd
Viti i ndërtimit P

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 834
3385 Shikime

Detajet e njoftuesit

Ibrahim (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet shtepi 2- kateshe ne Librazhd

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu