>

Shitet makine mbjellese misri

2,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet makine mbjellese misri ne gjendje shume te mire pune. Shitet per arsye mos perdorimi, marka eshte Karraro. Çmimi eshte 2000 euro. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0684661447. Ju mirepresim.
Çmimi: 2,000 EUR

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 836
1323 Shikime

Detajet e njoftuesit

Eri (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet makine mbjellese misri

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu