>

Shitet shtepi tre kateshe

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet nje shtepi gjysem e ndertuar me 3 kate, me nje siperfaqe 300m2, e llogaritur per 7 dhoma. Çmimi eshte i diskutushem. per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0698807371. Ju mirepresim.
   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidhni Me 3 kate
Zona ose lagjja Librazhd
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 837
1071 Shikime

Detajet e njoftuesit

Lenti (1)
0xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet shtepi tre kateshe

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu