>

Shitet aparatament 2+1 ne Librazhd

37,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet nje apartament ne Librazhd me siperfaqe 85m2, ne kate te 4, shtepia eshte e rregulluar dhe e mobiluar mire dhe me te gjitha orendite e duhura. Çmimi eshte 37000 euro. Adresa: Lagja : Nr 1 Librazhd. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel: 0692021950. ju mirepresim.
Çmimi: 37,000 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidh llojin e apartamentit A
Kati 4
Zona ose lagjja Librazhd
Viti i ndërtimit P

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 838
3061 Shikime

Detajet e njoftuesit

Erjon. (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet aparatament 2+1 ne Librazhd

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu