>

Kamion man TGA 41 480

54,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Man TGA 41480 vit prodhimit 10,10,2006 i ardhur nga italia fare pak i punuar. Perfekte. Kazan Andreoli 22 m3 mushama elektrike + telkomand, vibrato kazani, pompe sperkatje kazani me nafte per mos ngjitur asfalti, ngritja e mrapakolpi me ajer nga gabina , peshore elektronike , per vete veten, dhe materialin , goma bridgeston 100 %. te reja .tagograf dixhital. Gabina ful ekstra, klima, ngrohje sendile , stuf, krevat portati antifurt. Sherbimet e kryera filiali man Rimini. Pesha bosh 14.2 Ton, pesha totale 40 Ton . Nese ju nevoitet, ju japin tvsh.i gatshem per cfar do lloj prove
Çmimi: 54,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji automjetit Kamion
Marka man
Viti i Prodhimit 2006
Modeli TGA 41
Ngjyra bardhe
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 840
2639 Shikime

Detajet e njoftuesit

man (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Kamion man TGA 41 480

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu