>

Autokombanje perkinse ne gjendje super

15,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Ne gjendje shum te mir motorrike e xhenerike cdo sherbim i ber gati per cdo prove. Motorr perkins 6 pistona turbo. Cmimi i diskutushem 15.000 euro per me teper informacion te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit:0684623004

Çmimi: 15,000 EUR

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 841
1716 Shikime

Detajet e njoftuesit

lenci (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Autokombanje perkinse ne gjendje super

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu