>

Kubota l1 215 4x4

4,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Zetor kubota ne gjendje te shkelqyer 4x4 me goma mira me plug me freze ne gjendje perfekte me t gjitha te sherbimet e kryera. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit:0674846278
Çmimi: 4,000 EUR

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 842
1421 Shikime

Detajet e njoftuesit

Eli (3)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Kubota l1 215 4x4

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu