>

Shes fiat nyversal 64 kuaj-fuqi

550,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shes fiat nyversal 64 kuaj fuqi per arsye ekonomike. Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr e tel:0693527397 Faleminderit!
Çmimi: 550,000 LEKË

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 843
1303 Shikime

Detajet e njoftuesit

cimi (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shes fiat nyversal 64 kuaj-fuqi

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu