>

Shitet Traktor Ford 75

1,000,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Traktor Ford 75 me plug, frez dhe rimorkio ne gjendje shume te mire pune. Çmimi eshte 1000000 lek i diskutueshem. Per me shumu informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0684623104. Ju mirepresim.
Çmimi: 1,000,000 LEKË

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 845
1291 Shikime

Detajet e njoftuesit

Dervish (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Traktor  Ford 75

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu