>

Shitet nje Traktor Kubota

300,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet traktor Kubota me freze ne gjendje shume te mire pune. Çmimi eshte 300000 lek. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0682285815. Ju mirepresim.
Çmimi: 300,000 LEKË

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 846
2317 Shikime

Detajet e njoftuesit

Zenel (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet nje Traktor Kubota

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu