>

Shitet Zetor Landini

1,400,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet zetor Landini 85kuaj fuqi bashke me agergate nje frez, dy plugje, 2/3 dy korrse bari si dhe nji rimorkje ne gjendje shume te mire pune. Çmimi eshte 1400000 leke i diskutushem. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel: 064294124. Ju mirepresim.
Çmimi: 1,400,000 LEKË

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 848
1656 Shikime

Detajet e njoftuesit

Visi. (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Zetor Landini

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu