>

Shitet frigorifer banak

1,200 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet frigorifer freskues dhe ngrires ne gjendje shume te mire pune. Çmimi eshte 1200 euro. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0694870386. Ju mirepresim.

Çmimi: 1,200 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 849
2276 Shikime

Detajet e njoftuesit

Dritan (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet frigorifer banak

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu