>

Zetor cek 4x4 5911

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet zetor cek 4x4 5911 me plug 2 vesh dhe 3 vesh plus frez 1.85. Te interesuarit per me teper informacion te kontaktojne ne numrin e celularit:0684120852

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 850
3029 Shikime

Detajet e njoftuesit

landi2 (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Zetor cek 4x4 5911

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu