>

Kombajn fostrit E 512

Përshkrimi dhe çmimi

Kombajna esht ne gjendje shum te mir pune eshte me diskofren dhe tambure pulexhat e makineris dhe te gushes po ashtu edhe koka thikes jan te kthyra modelin E 514 me motorr ife dhe e riparuar gati per pune. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit:0684120852

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 851
3439 Shikime

Detajet e njoftuesit

landi2 (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Kombajn fostrit E 512

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu