>

Shitet Zetori per arsye mosperdorimi

1,700,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet zetori ne gjendje shume te mire bashk me rimorkio frez dhe plug, shitet per arsye mosperdorimi. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit:0683095561

Çmimi: 1,700,000 LEKË

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 852
2658 Shikime

Detajet e njoftuesit

klevis1 (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Zetori per arsye mosperdorimi

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu