>

Shitet frigorifer akulloresh

17,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet frigorifer akulloresh per arsye mosperdorimi. Frigoriferi eshte ne gjendje shume te mire pune. Çmimi eshte 17000 leke i diskutueshem. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0698821730. Ju mirepresim.

Çmimi: 17,000 LEKË    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 854
1407 Shikime

Detajet e njoftuesit

Perparim (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet frigorifer akulloresh

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu