>

Shiten pajisje lokali

550,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shiten te gjitha paisjet e nje Bar Kafe Fast-Food ne Librazhd. Paisjet jane perdorur me pak se nje muaj dhe jane pothuajse te reja ,shiten per arsye emigrimi. Konkretisht pajisjet jane; 1-Banak lokali i ri. 2- Furre Italiane per byreke. 3- Ngrohese vitrine per byreke briosh etj. 5- Brumatrice. 6- Tavoline inoxi 2 me 60. 7- Frigorifer banak dhe vitrine. 8-Frigorifer kolone profesional coca-cola. 9-Mikrovale. 10- Nente komplete tavolina karrige, plus 6 koplete tavolinash karrige per ambjent te jashtem. 11- Dy reklama me ndricim. 12- Shtrydhese frutash. 13- Makineri frape. 14- Tostiere Profesionale. 15-Banaket mbajtes te paisjeve dhe shume aksesoreve te tjere.Te gjitha per vetem 550000 leke. Jane ngarkuar vetem disa prej fotove. Per cdo informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0698796207. Ju mirepresim.
Çmimi: 550,000 LEKË

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 856
1841 Shikime

Detajet e njoftuesit

Edi. (2)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shiten pajisje lokali

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu