>

Shitet Shtepi private

4,000,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepi private me siperfaqe 45 m2. Shtepia ka 2 banjo, tre dhoma plus dhe nje trull per te ndertuar edhe nje shtepi tjeter banimi. Çmimi eshte 4000000 leke. Adresa: Lagja: Shenkoll. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0688257560. Ju mirepresim.
Çmimi: 4,000,000 LEKË

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidhni Shtëpi përdhese (me 1 kat)
Zona ose lagjja Lagja: Shenkoll
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 857
1387 Shikime

Detajet e njoftuesit

Elvist (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Shtepi private

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu