>

Shitet stufe gatimi me gaz per restorante

Shitje

200,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shes nje stufe gatimi me gaz per restorante, me 8 vatra dhe 2 furra.Stufa ka ardhur nga Italia dhe eshte ne gjendje shume te mire funksionale. Cmimi eshte 200 000 leke te reja i diskutueshem. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit: 0697727470.

Çmimi: 200,000 LEKË    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji Stufe gatimi
Marka dhe/ose modeli Me gaz
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 862
1761 Shikime

Detajet e njoftuesit

Niko Toci (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet stufe gatimi me gaz per restorante

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu