>

Shitet toke dhe stalle

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet nje siperfaqe toke 6000m2 , me tapi te rregullt brenda seciles ndodhet nje stalle per perdorim te ndryshem, uje eshte i garantuar me pusë. Çmimi eshte i diskutueshem, stalla ndodhet ne Cerrik. Per me shume informacion kantaktoni ne numrin e cel: 0695213383. Ju mirepresim.

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 6000 m2
Zona ose lagjja Cerrik
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 869
1578 Shikime

Detajet e njoftuesit

Stalle (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet toke dhe stalle

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu