>

Shitet Stalle + 5 dylym toke

80,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shiten 5 dylym toke plus ku brenda se ciles ndodhet dhe nje stalle me siperfaqe 200 m2. Adresa eshte ne fshatin vidhas te Elbasanit. Çmimi eshte 80000 euro. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0675358587. Ju mirepresim.
Çmimi: 80,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Sipërfaqja 200 m2
Zona ose lagjja Vidhas
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 870
3357 Shikime

Detajet e njoftuesit

Gentian Paco (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Stalle + 5 dylym toke

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu