>

Shitet shtepi private

70,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet nje shtepi bashke me token perreth. Shtepia eshte 5 km ne veri te Elbasanit. Siperfaqa e tokes eshte 15 dylym e mbjelle me ullinj dhe te gjitha pemet e tjera. Te gjithe siperfaqen e tokes e pershkon rrjeti ujites. Toka dhe shtepia shoqerohet me te gjithe dokumentacionin perkates. Çmimi: 70000 Euro. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0682515997. Ju mirepresim.
Çmimi: 70,000 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidhni S
Zona ose lagjja Elbasan
Viti i ndërtimit P

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 872
2533 Shikime

Detajet e njoftuesit

Veli Filja (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet shtepi private

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu