>

Shitet shtepi dhe toke ne Gramsh

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepi edhe toke 4,100m2 ne Ceruje, Gramsh. Shtepia e ndertuar deri ne xoklature (kuota +/- 0.00) me podrum 50m2 dhe siperfaqe kati 200m2 dhe punime shume cilesor me mure guri. Prona ndodhet buze liqenit te krijuar nga Hidorcentrali Banjes dhe shume prane rruges se re. Me pozicion edhe pamje shume te mire nga liqeni, e favorshme per banim ose aktivitet. Ështe me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per c'do informacion kontaktoni ne numrin e cel: : 0697020338. Ju mirepresim.

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidhni T
Zona ose lagjja Cerrunje .Gramsh
Viti i ndërtimit P

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 873
3246 Shikime

Detajet e njoftuesit

Mersi (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet shtepi dhe toke ne Gramsh

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu