>

Atego 815

15,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet mercedes benz atego viti 2000 ne gjendje perfekte pune. Nga te dyja anet ka sponde hidraulik qe sherbejne si tenda makina eshte bere me porosi per biznese te levizshme per me teper shikoni foto.Cmimi eshte i diskutushem, te interesuarit per me teper informacion te kontaktojne ne numrin e celularit:0699572444
Çmimi: 15,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Lloji automjetit K
Marka atego
Viti i Prodhimit 2000
Modeli 815
Ngjyra bardhe
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 877
3600 Shikime

Detajet e njoftuesit

rigels (3)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Atego 815

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu