>

Schmitz Cargobull viti 2012 super gjendje

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet trajler Schmitz Cargobull viti 2012 europalete ne super gjendje. Trajli eshte i sapo ardhur shitet me TVSH . Trajleri i ka cdo sherbim te bere pa asnje problem, te interesuarit per me teper informacion te na kontaktojne ne numrin e celularit:0696012332
   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Lloji automjetit K
Marka Schmitz
Viti i Prodhimit 2012
Modeli Cargobull
Ngjyra GRI
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 878
3243 Shikime

Detajet e njoftuesit

Y.salla (3)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Schmitz Cargobull viti 2012 super gjendje

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu