>

Shitet shtepi ne Kuqan

45,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepi 2 kateshe e pa perfunduar me siperfaqe 100 m2 per cdo kate dhe toke rreth e qarke shtepise 400 m2. Shtepi gjendet ne Fshatin Kuqan 6 km larg qytetit te Elbasanit. Çmimi eshte 45000 euro.Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0698514900. Ju mirepresim.

Çmimi: 45,000 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidhni M
Zona ose lagjja Fshati: Kuqan
Viti i ndërtimit P

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 881
4947 Shikime

Detajet e njoftuesit

Klement (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet shtepi ne Kuqan

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu