>

Shitet shtepi private ne Perrenjas

5,500,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepi ne Prrenjas me siperfaqe 110m2 . Shtepia eshte e mobiluar komplet, mobiljet dhe arredimet jane bere se fundmi, ka edhe garazhd te bollshem. Letrat e shtepise dhe te tokes jane te gjitha te rregullta. Çmimi eshte 5500000 leke. Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e cel; 0684759552. Ju mirepresim.
Çmimi: 5,500,000 LEKË

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidhni M
Zona ose lagjja Perrenjas
Viti i ndërtimit P

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 882
3354 Shikime

Detajet e njoftuesit

Elison (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet shtepi private ne Perrenjas

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu