>

Shitet shtepi private

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepi nje kateshe me siperfaqe 160m2, e cila eshte me 4 dhoma, koridor brenda dhe jashte. Rreth e qark shtepise ka edhe 500 m toke ku ka te mbjella dhe peme , shtepia ka dhe nje pus. Çmimi eshte 6500000 leke. Adresa : Lagja 5Maj. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e cel: 0685422705. Ju mirepresim.

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidhni S
Zona ose lagjja Elbasan
Viti i ndërtimit P

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 883
4668 Shikime

Detajet e njoftuesit

Met (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet shtepi private

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu