>

Shitet Shtepi ne Balez + Truall

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepi e mobiluar ne Balez me siperfaqe 90 m2 me 4 dhoma + 1 tualet. Ngjitur ka nje magazine me siperfaqe 70 m2 dhe toka perreth eshte 1500 m2, me peme frutore te gjitha llojeve. Afer shtepise shitet dhe nje ullishte me 50 rrenje ulliri 5 vjecare. Siperfaqja eshte totale eshte 1500 m2. Per me teper informacion na kontaktoni ne numrin e celularit:0695870074

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidhni Shtëpi përdhese (me 1 kat)
Zona ose lagjja Balez
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 884
1862 Shikime

Detajet e njoftuesit

Gezim Gjoni (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu