>

Shiten 2 Plug

550 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shiten 2 plug njeri plug i cili ka nje cmim prej 300 euro kurse tjetri ka nje cmim prej 250 euro, te ardhur nga italia ne nje gjendje shume te mire. Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e celularit:0696550808
Çmimi: 550 EUR

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 885
1398 Shikime

Detajet e njoftuesit

Halit (9)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shiten 2 Plug

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu