>

Shitet Traktor same 70

3,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shes traktor same 70 ne nje gjendje shume te mire. Cmimi eshte 3000euro i diskutueshem per me teper informacion te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit:0696550808
Çmimi: 3,000 EUR

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 886
1433 Shikime

Detajet e njoftuesit

Halit (9)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Traktor same 70

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu