>

Shitet Traktor same 65

3,500 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet traktori same 65 ne nje gjendje shume te mire i gatshem per cdo lloj prove nga ana juaj. Cmimi eshte 3500 euro i diskutueshem per me teper informacion te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e celularit:0696550808
Çmimi: 3,500 EUR

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 887
2732 Shikime

Detajet e njoftuesit

Halit (9)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Traktor same 65

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu