>

Shiten 10 freza te reja

100 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shiten 10 cop freza te reja te ardhura nga italia per 100€ nqs i merni te gjitha bashk, vec e vec ka cmim tjeter. Te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e celularit:0696550808
Çmimi: 100 EUR

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 888
4770 Shikime

Detajet e njoftuesit

Halit (9)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shiten 10 freza te reja

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu