>

Shitet Kamioncin Ford

1,800 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet kamioncin ford I vitit 1995 po motorri edhe kazani eshte i 2005 makina ndodhet ne itali nqs shkoni e merni vete ne itali cmimi esht 1800€ nqs e kerkoni te vij ketu vjen per 3200 euro me dogan ne emer te personit qe do e blej.Per me teper na kontaktoni ne numrin e celularit:0696550808
Çmimi: 1,800 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Lloji automjetit K
Marka ford
Viti i Prodhimit 1995
Modeli kamioncin
Ngjyra e kuqe
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 889
7178 Shikime

Detajet e njoftuesit

Halit (9)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Kamioncin Ford

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu