>

Shitet Fiat Ducat 2003

16,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet fiat ducat 2003 naft 32 mij kilometra origjinale me garanci me panel djellor qe karikon baterit me 2bateri te reja me goma te reja 6vende esht po thuj e re .Cmimi 16000 euro i diskutueshem me dogane te paguar, per me teper na kontaktoni ne numrin e celularit:0696550808
Çmimi: 16,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Lloji automjetit Mjet transporti
Marka Fiat
Viti i Prodhimit 2003
Modeli Ducat
Ngjyra bardhe
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 890
1017 Shikime

Detajet e njoftuesit

Halit (9)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Fiat Ducat 2003

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu