>

Shitet 250 benzin viti 2012 me dogane

2,500 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet 250 benzin viti 2012 me 550km origjinale me dogane te paguar. Cmimi 2500 euro i diskutueshem, te interesuarit te na kontaktojne ne numrin e celularit:0696550808
Çmimi: 2,500 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Lloji automjetit M
Marka 250
Viti i Prodhimit 2012
Modeli 250
Ngjyra kuqe
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 891
3747 Shikime

Detajet e njoftuesit

Halit (9)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet 250 benzin viti 2012 me dogane

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu