>

Mercedes Benz GLK 200

Shitje

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Mercedes Benz GLK 200, viti i prodhimit 2011, karburanti nafte, kamio automatike, ngjyra e zeze, targa Shqipetare, 160 000 kilometra, me marsha ne timon, navigator e ardhur nga Gjermania me letra te paguara.Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit 0698285082.
   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Marka Mercedes
Viti i Prodhimit 2011
Modeli GLK 220
Ngjyra E zeze
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 911
1974 Shikime

Detajet e njoftuesit

Auto Motal (13)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Mercedes Benz GLK 200

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu