>

Shitet Opel 1.4 benzine

Shitje

3,500 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Opel i.4 benzine, viti i prodhimit 2007, kamio manuale, ngjyra gri, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Cmimi 3500 euro. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit: 0696224766.
Çmimi: 3,500 EUR

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Marka Opel
Viti i Prodhimit 2007
Ngjyra Gri

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 929
959 Shikime

Detajet e njoftuesit

Opel (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Opel 1.4 benzine

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu