>

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2

Shitje

49,500 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri i paperfunduar, ne katin e nente dhe ne nje zone teper te favorshme. Cmimi 450 euro per m2. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit : 0698285082. Adresa: Bulevardi: Qemal Stafa ( Prane Neptun ).

Çmimi: 49,500 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidh llojin e apartamentit A
Kati 9
Zona ose lagjja Bulevardi: Qemal Stafa ( Prane Neptun ).
Viti i ndërtimit P
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 938
3988 Shikime

Detajet e njoftuesit

Irfani (4)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu