>

Shitet Toke + Shtepi 5300 m2

Shitje

500,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet toke me siperfaqe 5300 m2; toke 5000 m2 + shtepi nje kateshe 300 m2. Pozicioni eshte teper i favorshem buze rruge dhe toka eshte komplet e mbjelle me gjelberim dhe e rrethuar me gardhe. Adresa: Rruga Thoma Kalefi, Elbasan-Cerrik KM 1. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit: 0698285082.
Çmimi: 500,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Zgjidhni Shtëpi përdhese (me 1 kat)
Zona ose lagjja Rruga Thoma Kalefi, Elbasan-Cerrik KM 1
Viti i ndërtimit Pas vitit 1990
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 941
913 Shikime

Detajet e njoftuesit

Shitet (4)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Toke + Shtepi 5300 m2

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu