>

Shitet Objekt + Toke 3000 m2

Shitje

150,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet toke me siperfaqe 3000 m2; toke 2800 m2 + objekt 200 m2. Pozicioni eshte teper i favorshem buze rruge. Adresa: Rruga Thoma Kalefi, Elbasan-Cerrik KM 1. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit: 0698285082.

Çmimi: 150,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Sipërfaqja 3000 m2
Zona ose lagjja Rruga Thoma Kalefi, Elbasan-Cerrik KM 1
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 942
1744 Shikime

Detajet e njoftuesit

Shitet (4)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Objekt + Toke 3000 m2

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu