>

Shitet apartament 1+1 per dyqan

Shitje

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet apartament 1+1 ne katin e pare, buze rruge per dyqan. Apartamenti ka siperfaqe 54 m2 dhe ndodhet ne pozicion te favorshem per ta perdorur per biznes. Cmimi eshte i arsyeshem. Adresa: Lagja 11 Nentori; Rruga Ymer Stringa; Banesa 580/2 shkalla e pare ( Prane Sares ). Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit; 0693320864 ose 00306996463630. Ju mirpresim.

   (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Zgjidh llojin e apartamentit A
Kati 1
Zona ose lagjja 11 Nentori
Viti i ndërtimit P
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 945
3711 Shikime

Detajet e njoftuesit

Ernis (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet apartament 1+1 per dyqan

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu