>

Shitet shtepi + truall

Shitje

20,000,000 LEKË

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet shtepi private + truall, me hipoteke: 2 + 1 + sallon (koridor) me mundesi ndarje per nje dhome + nje dhome e vecuar me aneks e ideuar per kuzhine te dyte! 2 tualete! Siperfaqe totale 381 m². Ndertese 137 m² dhe siperfaqja e mbetur eshte truall! Cmimi: 20 000 000 (njezet milion) leke / reja. Adresa: Lagja: Kala, Rruga: Bardhyl Popa, nr.10, Elbasan. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit: 0698285082
Çmimi: 20,000,000 LEKË    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej Shes
Çmimi i diskutueshëm ? Po

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 949
1146 Shikime

Detajet e njoftuesit

Arben Terziu (1)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet shtepi + truall

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu