>

Shitet Opel 2.2 Nafte

Shitje

3,400 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet makine Opel Fontera 4+1, viti i prodhimit 1999, 2.2 nafte, kambio manuale, ngjyra gri, cmimi 3400 euro i diskutueshem. Adresa: Fshati Thane Elbasan. Per me teper informacion kontakotoni ne numrin e telefonit 0698285082.

Çmimi: 3,400 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka O
Viti i Prodhimit 1999
Modeli Fontera
Ngjyra Gri
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 956
1864 Shikime

Detajet e njoftuesit

Bujar Musta (9)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Opel 2.2 Nafte

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu