>

Shitet makine Opel Astra

Shitje

2,000 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet makine Opel Astra 4+1, viti i prodhimit 1999, 1.7 nafte, kambio manuale, ngjyra blu, cmimi 2000 euro i diskutueshem. Adresa: Fshati Thane Elbasan. Per me teper informacion kontakotoni ne numrin e telefonit 0698285082.
Çmimi: 2,000 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka O
Viti i Prodhimit 1999
Modeli Astra
Ngjyra Blu
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 958
2335 Shikime

Detajet e njoftuesit

Bujar Musta (9)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet makine Opel Astra

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu