>

Shitet Opel Astra 1.7 Nafte

Shitje

3,700 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet makine Opel Astra 4+1, viti i prodhimit 2007, 1.7 nafte, kambio manuale, ngjyra blu, cmimi 3700 euro i diskutueshem. Adresa: Fshati Thane Elbasan. Per me teper informacion kontakotoni ne numrin e telefonit 0698285082.

Çmimi: 3,700 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka O
Viti i Prodhimit 2007
Modeli Astra
Ngjyra Blu
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 959
3246 Shikime

Detajet e njoftuesit

Bujar Musta (9)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet Opel Astra 1.7 Nafte

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu