>

Shitet makine Kia 5+1

Shitje

3,500 EUR

Përshkrimi dhe çmimi

Shitet makine Kia 5+1, viti i prodhimit 2004, 2.7 nafte, kambio manuale, ngjyra gri, cmimi 3500 euro i diskutueshem. Adresa: Fshati Thane Elbasan. Per me teper informacion kontakotoni ne numrin e telefonit 0698285082.
Çmimi: 3,500 EUR    (Çmimi është i diskutueshëm)

Më shumë detaje

Lloji i postimit Përshkrimi dhe çmimi
Shes / Blej S
Marka K
Viti i Prodhimit 2004
Ngjyra Gri
Çmimi i diskutueshëm ?

Detajet e njoftimit

ID e njoftimit : 960
2280 Shikime

Detajet e njoftuesit

Bujar Musta (9)
06xxx xxxxx shfaq
Kontaktoni njoftuesin Share
Njoftime të ngjashëm
 

Numër telefoni

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shitet makine Kia 5+1

Forma e kontaktit

Cfarë nuk shkon me këtë njoftim?

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu


Shto te të preferuarat

Për të vazhduar regjistrohuni këtu,
ose nëse keni një llogari ju lutemi identifikohuni këtu